Arge Bilişim

Mobilya

MES

@rgeMAS, üretim yönetim yazılımlarının tüm modüllerini içeren, real-time çalışan, zengin raporlamaya sahip bir üretim yönetim (MES) yazılımıdır.@rgeMAS, verimlilik ölçme, OEE ölçme, kalite ölçme, real-time üretim takibi, prim sistemleri, makine bakım ve onarım, kestirimci bakım, planlama, otomatik bant kurulumu ve maliyet modüllerini içermektedir. @rgeMAS, müşterilerin ihtiyaçlarına göre gelişen, kullanıcı dostu bir üretim yönetim sistemidir.

MRP

@rgeMRP, siparişten sevkiyata kadar tüm üretim süreçlerinin takip edilmesini sağlayan bir malzeme ihtiyaç planlama yazılımıdır. @rgeMRP çok güçlü model ve malzeme tanımlama, ön maliyet oluşturma, ürün ağacı, sipariş, planlama, satın alma, stok yönetimi, sevkiyat ve maliyet modülleri içermektedir. @rgeMAS, müşterilerin ihtiyaçlarına göre gelişen, kullanıcı dostu bir üretim yönetim sistemidir.

Veri Toplama Terminalleri

Arge Bilişim’in donanım geliştirme mühendisleri, real-time veri toplamak için üretime özel veri toplama terminalleri geliştirmektedir. Arge Bilişim’in geliştirdiği veri toplama terminalleri endüstriyel olup üretim ortamına dayanıklıdır. Arge Bilişim’in geliştirdiği veri toplama terminalleri, kablolu ve kablosuz güçlü haberleşme protokolleri içermektedir. Terminaller uzak mesafelerde de haberleşebilir.

Danışmanlık

Arge Bilişim, endüstri mühendisleri kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı birçok fabrikada verimlilik ve kalite geliştirme konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Ve müşterilerinin fabrikalarında izlenebilir, ölçülebilir ve yönetilebilir sistemler kurmaktadırlar.Mühendisler, iş ve zaman etüd yöntemleri, mühendislik departmanı kurulumu, verimlilik odaklı yerleşim planı çizimi, izlenebilir ve ölçülebilir bant kurulumu, darboğaz yönetimi, kalite odaklı ürün üretimi, verimlilik ve kalite ölçme ve prim sistemleri kurma konularında uzmandır.